יום שבת, 1 בנובמבר 2008

הסטודיו החדש שלי

החלק היותר קסום בלעבור דירות הוא בעצם ההתחדשות. במיוחד במעבר הנוכחי, שעברנו מדירונת פיצפונת לבית גדול ומרווח, בפתאום גיליתי שבכלל אין לי רהוט לבית. אבל אין לזה קשר לפוסט הנוכחי :) אז נעבור לסטודיו.

דווקא פה, הבעיה היתה הפוכה, כי בבית הקודם היתה לי יחידת דיור נפרדת ששימשה אותי כסטודיו, שם גם העברתי חוגים וגם עבדתי. בבית הנוכחי יש לי חדר אחד בלבד שמשמש כסטודיו, ולמעשה הוא חדר העבודה שלי. את הסדנאות והשיעורים הפרטיים אני מעבירה במבואה הגדולה בכניסה לבית, שם נמצא שולחן האוכל, בנוסף לזה שהמקום מרווח וגדול (יכול להכיל כ-20 אנשים) הוא גם מואר, אז זה ממש מוצלח לעבוד בו.

היום נשארתי לבד בבית, כ"כ כיף להתפנק בשבת אחת שקטה, שימשית ורגועה, אז נכון שנשארתי בבית לעבוד על הזמנה גדולה שאני ממש חייבת לסיים לקראת השבוע הקרוב, אבל הי....אני עובדת במשהו שאני כ"כ נהנית לעשות שזה ממש כמו מנוחה בשבילי :)

בין לבין הכנת ההזמנה אני קצת עובדת בגינה (גינת הירק מתפתחת פלאים, תמונות בקרוב מאד), וכמובן מנצלת את היום הנפלא לקצת צילומים. היום הקדשתי את הצילומים לסטודיו שלי, הוא אמנם עדיין לא מסודר לחלוטין לשביעות רצוני, אני עדיין צריכה לתלות וילונות, ולסדר קצת את הבלאגן שעל הרצפה (אפילו נשאר עוד ארגז אחד לפרוק, אבל הנחתי אותו מאחורי הדלת כדי שלא אראה אותו בנתיים :) אבל כבר נעים וכייפי לשבת לעבוד בו.


כך נראה השולחן שלי היום בבוקר, בזמן שאני עובדת על ההזמנה של מוצרי הפימו (שנוסעים לדנמרק בסוף השבוע....)

והנה חלק מתוצרי ההזמנה


את המגירות המתוקות האלה קניתי בהום סנטר, אירגונית מוצלחת לכפתורים, פרחי פרימה וכל הדברים הקטנים שאני אוהבת שנגישים לי בזמן העבודה.לסידור כל חומרי העבודה שלי וחלק מהתצוגה של עבודותי (טוב..."כל החומרים" זה קצת מוגזם לאמר, זה אפילו לא מכיל את "רוב החומרים" אבל בואו נאמר שפה אני מניחה את כל החומרים שכיף לראות כך סתם בשביל השראה ומוזה) פינקתי את עצמי בכוורת לבנה מאיקאה, קצת יקר....אבל כמו שאמרתי, זה הכיף בלעבור בית, אפשר להתפנק קצת :) בקרוב אני אחליף את הפלטה האדומה הישנה של השולחן הנוכחי שלי (בתמונה למעלה למי ששכח :) בפלטה לבנה תואמת לכוורת.


בקרוב תמונות לאחר תליית הוילונות וסידור הרצפה , אני צריכה עוד כמה שבתות חופשיות :)

5 תגובות:

 1. אנונימי1.11.2008, 14:38

  איזה יופי, מעורר השראה.

  גם אני עוברת עכשיו דירה (מדבלין, אירלנד לקליפורניה) והיה נחמד לשמוע על הצד החיובי של המעבר, כי כרגע אני בענייני מיונים ופרידות מציוד, רהיטים ועוד...

  השבמחק
 2. כמה יפה, כמה צבעוני, כמה אילאילי...

  השבמחק
 3. אנונימי2.11.2008, 7:16

  את יודעת מה מדהים? שהסטודיו שלך תואם את העבודות שלך, במראה הכללי, בצבע, גם אם היו מראים לי תמונה בלי שם אני חושבת שהייתי מצליחה לשייך את הסטודיו הספציפי הזה אליך.
  מאחלת לך הרבה שעות של יצירה והנאה והשראה במקום החדש!

  השבמחק
 4. אנונימי3.11.2008, 8:56

  @ אביטל - מדבלין לקליפרוניה? ואת עוד מחפשת צדדים חיוביים? חיחיחיחי...מארץ הכפור לארץ השמש...אחחחח איזה הרפתקאות
  @שרונה, נעמה - תודה יקירות
  @ זיקוקית - תודה על האיחולים, ואכן הסטודיו שלי מאד משקף אותי, אם כי הצילומים הם כמובן בימים היותר מסודרים שלו :)

  השבמחק