יום ראשון, 4 במרץ 2012

אז מה אני עושה בימים אלה?

כבר הרבה זמן לא עידכנתי בפוסט ראוי, וזה לא שאין מה לעדכן כי אני עושה המון, אבל אולי זו התחושה הזו שאם אין משהו אחד מסוים לכתוב עליו אז בעצם איך אני אכתוב? ועל מה?

אני קופצת בימים אלה בין כל מיני פרוייקטים, קצת תופרת, הרבה מצלמת אבל בעיקר אופה. קורס הקונדיטוריה שהתחלתי לפני כחודש תפס אותי חזק ואני מוצאת את עצמי אופה לפחות פעמיים בשבוע ולפעמים יותר.

האפייה הפכה להיות המוטיב הכי מרכזי בחיי כרגע, ובעצם למה לא להמשיך לתפעל את הבלוג עם הדבר שאני כ”כ אוהבת לעשות בימים אלה? במקביל לאפייה ניתן לראות לפי הצילומים שתחום נוסף שבה את ליבי לחלוטין, ואני מדברת כמובן על צילום האוכל. תמיד אהבתי לצלם, אבל בזמן האחרון אני מרגישה תשוקה גדולה מתמיד לצילום ובקרוב אני מתכוונת להתחדש עם מצלמה חדשה וראויה יותר.

  

בין לבין צילומי האוכל אני מבלה עם האייפון שלי שהפך להיות מצלמת הטיולים שלי לכל דבר. כבר סיפרתי לכם על אפליקציית האינסטגרם בפוסט הזה, אבל לא ממש מצאתי את המילים בכדי לתאר למה בעצם אני משתמשת בפילטרים שלה. לפני כמה ימים קראתי פוסט מקסים על השימוש באפליקציה (מהבלוג משחק מילים) וידעתי בדיוק איזו מילה אני מחפשת לשימוש שלי בתוכנה. העצמה – הפילטרים של התוכנה פשוט מצליחים לקחת תמונה טובה יותר או פחות ופשוט לתת לה סוג של העצמה בזכות הפילטר הנכון.

_7

נכון, צריך לדעת מראש איך לצלם ורצוי שזה יהיה בפוקוס ועם קומפוזיציה מעניינת, אבל הפילטר נותן תוכן נוסף, מימד נוסף לצילום. בעצם, קצת כמו להשתמש בפוטושופ, לא?

לרוב אני מעבירה באינסטגרם רק תמונות שצילמתי באייפון, אבל לעיתים רחוקות, כמו במקרה הזה, אני לא מתאפקת ובודקת איך הפילטר המתאים יעבוד גם בתמונה שצילמתי במצלמה שלי (וכן, אני מציינת מתי אני מצלמת במצלמה ומתי באייפון, אז לא להלחץ אם הטלפון שלכם לא מצלם בכזה עומק שדה כי גם שלי לא).

נחמד לא?

נ.ב

נשארו קצת פריטים למכירה מהפוסט הקודם, בקרוב אעלה עוד.

אילאיל

10 תגובות:

 1. אילאיל התמונות נהדרות! הסטיילינג, הקומפוזיציות.. אז בסדר, אפשר עכשיו להתחיל את השבוע (-:

  השבמחק
 2. איזה עיסוק נהדר, קונדיטוריה, רואים את ההנאה שלך מכל תמונה ותמונה.

  השבמחק
 3. איזה פוסט מקסים! המאפים שלך נראים נהדר, וכשכתבת "אני מרגישה תשוקה גדולה ל..." הייתי בטוחה שתכתבי משהו שקשור לסטיילינג, כי ההעמדה שלך תמיד מדהימה ומושקעת, ואני לא בטוחה את מה את יותר אוהבת - לצלם, או להתכונן לצילום! :-)) לגבי האינסטגרם, הוא באמת סוג של פוטושופ, וזה מאוד כיף כי הוא כל כך מהיר והתוצאות מאוד מעניינות. ותודה על הקישור! ;-))

  השבמחק
 4. אילאיל, אני מאוד מאוד אוהבת את התמונות שלך. של טבע, של ילדים, של אוכל, של צבעוניות (בדים, חומרים וכו)
  מכאן המצלמה שלך נראית טובה וראויה מאוד :-) :-)
  איזה כיף לאפות פעמים בשבוע! אני לפעמים אופה רק כדי לשפר את מצב הרוח, למרות שרק אני אוכלת את המאפים בבית, אז מבינה אותך לגמרי.
  הבעיה היחידה עם צילומי המאפים שלך - שזה עושה אותי רעבה!!!

  השבמחק
 5. איך תמיד הכל אצלך נראה ככה (טפו טפו) מושלם מעוצב ויפה... עוד לפני דור האינסטגרם!
  הכל נראה נפלא וטעים, אני אוהבת שאת משתפת אותנו בעשייה שלך!

  השבמחק
 6. מקסים !! התמונות אוכל נפלאות, אולי שווה לחשוב בכיוון של להפוך את זה מתחביב למשהו מקצועי..

  השבמחק
 7. איזה כיף של תעסוקה ואפשר להרגיש את ההנאה שלך דרך הצילומים

  השבמחק
 8. תמונות יפיפות ותוצרי האפיה שלך נראים מעולים
  שולי

  השבמחק
 9. איזה כיף לילדים שלך, הרבה דברים צתוקים שצריך לאכול :-)
  והתמונות מקסימות!!

  השבמחק
 10. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

  השבמחק